background

Kırkkonaklar Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Ankara kırkkonaklar halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Kırkkonaklar Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

KIRKKONAKLAR HALI YIKAMA 0312-4197677

kırkkonaklar halı yıkama

Zeki Halı Yıkama Fabrikamız 20 yılı aşan deneyimle sizlere en kaliteli ve temiz hizmeti sunmayı amaçlamakta halı yıkama hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz her türlü teknik desteği sağlamaktayız. Kırkkonaklar Halı Yıkama Fabrikamız Evimiz de sürekli zaman geçiriyoruz ve halılarımız bazen kazayla bazen de ne kadar temiz olduğunu düşünsekte gözle görülmeyen kirler sağlığımız açısından kötü olabiliyor. bunun için temiz ve hijyenik halı yıkama fabrikası arıyoruz. Halılarımız evlerimizi tamamlayan eşyalardan bir tanesidir. Çankaya Kırkkonaklar'da  Temiz , ferah ve hijyenik olmasına dikkat ediyoruz. Her zaman halılarımızın ilk gün ki gibi yıpranmamış ve temiz  olmasını isteriz. Fabrikamız da her türlü halı yıkaması mevcuttur. Halılarınız şekline göre makinalarımız basınç yapmaktadır. Halılarınıza %100 doğal üretim olan halı şampuanlarımızdan kullanıyoruz. Sizlerin konforunu bozmadan evlerinize gelip halılarınızı teslim alıyoruz.  Halılarınız 12 fırçalı alt üst otomatik halı yıkama makinemiz de özenle yıpratmadan yıkıyoruz. Uygun şartlar altın da yıkanmayan halılarınız mikrop ve bakteriden arınmaz ve hem halılarınızın erken yıpranma açısından aynı zamanda beraberinde hastalık yaymaya başlar. Yıkama esnasın da kullanılan ürünler çok önemlidir. Firmamız son derece hijyenik ortam da makinalarla kaliteli ve sağlıklı bir hizmet yapmaktadır. Temizlik esnasın da kullanılan makinalarımız uluslararası kalite onaylıdır. İnsan sağlığına zarar verecek en ufak kimyasal bulunmamaktadır. Kırkkonaklar halı yıkama olarak sadece halılarınızı değil, koltuk, yorgan ve battaniye de yıkıyoruz. Güvenli ve itinalı bir halı yıkama yükümlülüklerini uzun yılladır süren firmamız tüm Ankara iline hizmet vermektedir. Kırkkonaklar halı yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

KIRKKONAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI

Kırkkonaklar halı yıkama fabrikamız 20 yıldır piyasadadır. fabrikamız güvenilir ve hijyeniktir. Makine halıları otomatik halı yıkama makinalarımız ile yıkanmaktadır. Makinalarımız 12 başlı fırçalı halı yıkama makinaların da derinlemesine temizlik sağlar. Halının her yeri eşit yıkandıktan sonra durulama aşamasına geçer durulanan halılarınız sıkma makinamız da sıkılır ve kurutma odasın da kurutmaya alınır ve hijyenik olarak paketlenmeye alınır ve adresinize teslim edilir. Zeki Profesyonel halı yıkama fabrikası olarak hanımların en gözdesi ve tercihi haline gelmeye başlamış ve sektörde marka olma yolunda ilerlemekteyiz. En temiz Kırkkonaklar halı yıkama fabrikasından yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

KIRKKONAKLAR EN İYİ HALI YIKAMA

Kırkkonaklar en iyi halı yıkama olarak Kırkkonaklar ilimize hizmet vermekteyiz. Firmamız temiz , hijyenik olarak iş yürütmektedir. Halılarınızı siz evlerinizden çıkmadan kapınıza kadar gelip alıyoruz. Temizleme makinelerin de halılarınıza uygun %100 doğal şampuanlar ile yıkanmaktadır. Halı yıkama makinamız da halılarınız şekline ve modeline göre basınç uygulanarak yıkanmaktadır. Halılarınız da derinlemesine temizlik yapıyoruz çıkmayan lekeleri makinalarımız ve halılarınıza uygun şampuanlarımız ile yıkıyoruz. Bizleri arayarak halı yıkama konusun da bilgi edinebilirsiniz.

Kırkkonaklar halı koltuk yıkama firmamız da sadece halı değil koltuk da yıkıyoruz. Koltuklarımız günün pek çoğunu kullandığımız eşyalarımızdır. Gün geçtikçe koltuklarımız kirlenir ve eski görüntüsünden eser kalmaz. Koltuklarımız gereken temizliği görmediğin de bakteri yaymaya başlar. Koltuklarınızı en başta buhar makinamız ile buhar veriyoruz daha sonra koltuklarınıza özel %100 doğal sabunlarımız ile koltuk yıkama makinamız ile koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz. Köpüklenen koltuklarınızı duru su ile vakumlu makinamız ile temizliyoruz.

Yorganlarımız ve battaniyelerimiz kışın sürekli olarak kullandığımız eşyalarımızdır. Kışın sürekli olarak kullandığımız yorgan ve battaniyelerimiz bir süre sonra kirlenir ve koku yapmaya başlar. Bir diğer kış  daha rahat ve kolaylıkla temiz bir şekil de kullanım sağlamak için yıkatmamız gerekir. Yıkanmayan yorgan ve battaniyelerimiz bakteri yaymaya ve koku yaymaya başlar battaniyeleriniz ve yorganlarınız da oluşan bakterileri ve kokuları temizlemek için özel deterjanlarımız ile yıkayarak Kırkkonaklar yorgan ve battaniye sizlere tertemiz bir şekilde geri teslim ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Güvenli ve itinalı bir halı yıkama yükümlülüklerini uzun yılladır süren firmamız tüm Kırkkonaklar iline Halı, Koltuk, Yorgan ve battaniye yıkama da hizmet vermektedir. Çankaya Kırkkonaklar yorgan ve battaniye yıkama ile siz müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sağlamaktayız bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz.

 
Halı Yıkama Kırkkonaklar Ankara 0535-4187800

 

halı yıkama ankara kırkkonaklar, kırkkonaklar halı yıkama

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında kırkkonaklar halı yıkama da dahildir. Tüm kırkkonaklar geneli halı yıkama, kırkkonaklar????? yorgan yıkamakırkkonaklar battaniye yıkama ve kırkkonaklar????? koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Kırkkonaklar mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Kırkkonaklar? Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Kırkkonaklar Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Kırkkonaklar Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama kırkkonaklar ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, kırkkonaklar halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Kırkkonaklar halı yıkama “halı yıkama da kırkkonaklarda öncü, hizmette birinci"
KIRKKONAKLAR HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Kırkkonaklar? halı yıkama, halı yıkama kırkkonaklar, kırkkonaklarda halı yıkama, kırkkonaklar halı yıkama firmaları, kırkkonaklar???? koltuk yıkamakoltuk yıkama kırkkonaklar, halı yıkama kırkkonaklar, KIRKKONAKLAR HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KIRKKONAKLAR, KOLTUK YIKAMA KIRKKONAKLAR yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Çayyolu Ankara başlıklı yazımızda Çayyolu Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım